DUK

Kaip susisiekti su „Dovanok“?


Galite rašyti mums el. paštu info@dovanok.com, kur mūsų klientų aptarnavimo komanda mielai jums padės su viskuo, ko jums reikia!Ar siunčiame į visas pasaulio šalis?


Taip


Iš kur siunčiate?


Siunčiame iš Honkongo.


Ar galiu pakeisti arba atšaukti savo užsakymą?


Kadangi siekiame kuo greičiau apdoroti užsakymus, turite pateikti prašymą dėl bet kokių pakeitimų / atšaukimų per 12 valandų nuo užsakymo. Visos užklausos po šio laiko bus atmestos. Jūsų užsakymas gali būti grąžintas, bet turi būtų grąžinti visi pinigai po jo gavimo.


Kokius mokėjimo būdus priemate?


Priimame visas pagrindines kredito korteles (VISA, Mastercard, AMEX) ir PayPal mokėjimus.


Kada bus apdorotas mano užsakymas?


Visi užsakymai apdorojami ir išsiunčiami iš mūsų sandėlio. Švenčių ir išpardavimo sezonų metu skirkite papildomo laiko užsakymo apdorojimui. Užsakymus apdorojame nuo pirmadienio iki penktadienio. Užsakymai bus apdoroti per 1-3 darbo dienas nuo užsakymo datos ir išsiųsti kitą dieną po apdorojimo dienos. Atkreipkite dėmesį, kad savaitgaliais nesiunčiame.


Kiek laiko užtruks mano užsakymo gavimas?


Dėl didelės paklausos užsakymo pristatymai gali užtrukti nuo 2 iki 4 savaičių.


Ką daryti, jei negausiu savo užsakymo?


Jei negausite užsakymo per 30 dienų nuo išsiuntimo, turite teisę susigrąžinti visus pinigus.


Ar būsiu apmokestintas muitais ir mokesčiais?


Mūsų svetainėje pateiktos kainos yra neapmokestinamos eurais, o tai reiškia, kad jums gali tekti sumokėti muitus ir mokesčius, kai tik gausite užsakymą. Importo mokesčiai, muitai ir susiję muito mokesčiai gali būti taikomi, kai jūsų užsakymas atvyksta į galutinę paskirties vietą, kuriuos nustato jūsų vietinė muitinės įstaiga. Už šių mokesčių ir mokesčių mokėjimą esate atsakingi ir mes jų nepadengsime. Mes nesame atsakingi už vėlavimą, kurį sukelia jūsų šalies muitinės departamentas. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mokesčius, susisiekite su vietine muitinės įstaiga.Kaip grąžinti prekę?


Prašome susisiekti su mumis info@dovanok.com


Ką daryti, jei gauta (-os) prekė (-ės) yra sugedusi / neteisinga / sugadinta?

Susisiekite su mumis, jei gavote netinkamas, trūkstamas ir (arba) brokuotas prekes. Gavę siuntinį nurodykite savo užsakymo numerį, prekės (-ių) nuotraukas ir visas susijusias nuorodas. Mes padarysime viską, kad jūsų atvejis būtų išspręstas kuo greičiau.


Kada gausiu grąžinamus pinigus?


Visos grąžintos lėšos bus pervestos į pradinę mokėjimo formą. Jei mokėjote kredito ar debeto kortele, pinigai bus grąžinti kortelę išdavusiam bankui per 7-10 darbo dienų nuo grąžinamos prekės ar prašymo atšaukti gavimo. Jei turite klausimų apie tai, kada kreditas bus įtrauktas į jūsų sąskaitą, susisiekite su kortelę išdavusiu banku. Jei dar negavote grąžinimo kredito, štai ką daryti: Susisiekite su banku/kredito kortelių išdavėju. Gali praeiti šiek tiek laiko, kol lėšos bus grąžintos į jūsų paskyrą.